Haberlerimizi sosyal medyada takip ediniz

Sanatçı ve projelerimize dair güncel haberleri sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz. Sayfamızdan artık sadece sanatçı ve proje bilgilerimiz paylaşılacaktır ama eski haberlerimize ilgili sayfalardan ulaşmaya devam edebilirsiniz.
 
Facebook      Twitter      Instagram

Dominic Miller Band Alanya konseri

Dominic Miller Band`in 20 Eylül`de Alanya Caz Günleri`nde vermiş olduğu konserden bölümleri buradan izleyebilirsiniz.  Konser 19 Aralık gecesi TRT HD`de yayınlanmştı, tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

`First Touch`a yeni dokunuş

Dominic Miller`ın ilk solo albümü `First Touch`, yeni mastering`i ve üç şarkı (Urban Waltz, Luberon, Carnaval) ilavesiyle 20 yıl sonra yeniden yayınlandı. Satın almak için buraya tıklayınız.

Urban Waltz`u dinlemek içinse buradan buyurunuz.

Dominic Miller röportajı Cazkolik`te

"Yıldız isimlerle çalmanın mükafatı kendimi oldukça özgür ifade edebiliyor olmak".  Dominic Miller

Dominic Miller`la Murat Beşer`in yapmış olduğu röportaj Cazkolik`te. Gayet lezzetli bir sonbet. Okumak için tıklayınız.

Dominic Miller Alanya konseri TRT HD`de

Dominic Miller Band`in 20 Eylül`de Alanya Caz Günleri`nde vermiş olduğu konserin kaydı 19 Aralık`ı 20`ye bağlayan geceyarısı (Cuma) TRT HD`de. Konser internet üzerinden http://trthd.net.tr/canli adresinden izlenebilir. TV yayınını tercih edenler ise frekans bilgilerini haberin devamında bulabilirler.

Dominic Miller Band Türkiye`deydi

Sting’in yol arkadaşı ve Shape of My Heart, La Belle Dame Sans Regrets gibi parçalarının bestecisi Dominic Miller kendi grubuyla  ilk kez Türkiye’deydi.
Sting parçalarındaki gitar tonu adeta hafızalara kazınan Dominic Miller’a piyano ve tuşlu çalgılarda Level 42`dan Mike Lindup, basta Nicolas Fiszman ve perküsyonda Rhani Krija’nın  eşlik ettiği Dominic Miller Band 19 Eylül`de Nilüfer Belediyesi etkinlikleri kapsamında Bursa Nazım Hikmet Kültürevi`nde, ...