Sabri Tuluğ Tırpan Piyanist, kompozitör

Diğer Sanatçılar


Haberlerimizi sosyal medyada takip ediniz

Sanatçı ve projelerimize dair güncel haberleri sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz. Sayfamızdan artık sadece sanatçı ve proje bilgilerimiz paylaşılacaktır ama eski haberlerimize ilgili sayfalardan ulaşmaya devam edebilirsiniz.
 
Facebook      Twitter      Instagram

Fun Fatale Caz Tatili`nde

Türkiye’de cazın önde gelen 4 isminin eğlenmek için kurduğu, eğlenirken eğlendiren Fun Fatale 5 Şubat Cuma akşamı Bursa Caz Tatili kapsamında saat 20:00`de Sanat Mahal`de. Tuşlu çalgılarda Tuluğ Tırpan, saksofon ve flütte Serdar Barçın, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Volkan Öktem`den oluşuyor ve yüksek tempolu, funk jazz bir repertuar seslendiriyor.

Fun Fatale @ Kulis Bebek

Türkiye’de cazın önde gelen 4 isminin eğlenmek için kurduğu, eğlenirken eğlendiren Fun Fatale 19 Ocak Salı Kulis Bebek`te. Tuşlu çalgılarda Tuluğ Tırpan, saksofon ve flütte Serdar Barçın, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Volkan Öktem`den oluşuyor ve yüksek tempolu, funk jazz bir repertuar seslendiriyor.

Müziğin Minyatür Hali

İranlı sanatçı Reza Hemmatirad`ın efsane, kaside ve şiirlerden yola çıkarak hazırladığı minyatürler, piyanoda Sabri Tuluğ Tırpan ve neyde Burcu Karadağ`ın melodileri ve Reza Hemmatirad`ın anlatımıyla yeni bir boyut kazanıyor. ‘Müziğin Minyatür Hali’ 19 Aralık Cumartesi 20:00’de Fulya Sanat’ta seyirciyle buluşacak.

Sabri Tuluğ Tırpan & CRR Senfoni Orkestrası

CRR Senfoni Orkestrası, piyanist ve kompozitör Sabri Tuluğ Tırpan’ın eserlerine ayırdığı programıyla, 24 Aralık gecesi saat 20:00`de CRR Konser Salonu`nda.

Besteci: Sabri Tuluğ Tırpan  Orkestra Şefi: Martin Kerschbaum...

Tuluğ Tırpan ve arkadasları JoyTurk Akustik`te

Tuluğ Tırpan`ın müzik direktörlüğünde oyuncularla gerçeklestirdiğimiz Joy Türk Akustik performansları yayında. Demet Evgar, Selen Öztürk, Erkan Kolçak Köstendil ve Cem Davran performanslarının ardından, önümüzdeki hafta da Çağan Irmak performansları yayına girecek.

Efsane film müziklerine T. Tırpan dokunuşu

Tuluğ Tırpan; ‘Potempkin Zırhlısı’, ‘Piyanist’, ‘Amarcord’, ‘Piyano’ ve ‘The Legend of 1900’ gibi unutulmaz film müziklerini yorumladığı solo piyano performasıyla 10 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’da Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde olacak.

1 - 2 - 3 - 4