Tanita Tikaram Türkiye Turnesi

Diğer Projeler


Haberlerimizi sosyal medyada takip ediniz

Sanatçı ve projelerimize dair güncel haberleri sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz. Sayfamızdan artık sadece sanatçı ve proje bilgilerimiz paylaşılacaktır ama eski haberlerimize ilgili sayfalardan ulaşmaya devam edebilirsiniz.
 
Facebook      Twitter      Instagram

Tanita Tikaram turnesi sona erdi

Tanita Tikaram ve değişik kültürleri keşfetmeye bayılan ekibiyle harika bir hafta geçirdik. ‘Bursa, Manisa, Ankara ve İstanbul’da 4 muhteşem konser, sıfır kapris ama büyük bir profesyonellik, bolca kahkaha ve her fırsatta yemek yemek yemek’ olarak özetlenebilecek olan turneyi Attila Durak fotoğrafları eşliğinde izlemek için tıklayınız.

Tanita Tikaram Dream TV`de

Tanita Tikaram, Bursa ve Manisa konserlerinin ardından ve Ankara ile İstanbul öncesinde 3 Aralık gecesi Dream TV`de canlı yayınlanan Ana Sahne programına konuk oldu. Grubuyla birlikte 5 parçasını canlı olarak seslendiren Tikaram, parça aralarında da programın sunucusu İpek Atcan`la sohbet etti.

Tanita Tikaram turnesi başlıyor

1988 yapımı ‘Ancient Heart’ albümüyle dünya çapında bir başarı elde eden İngiliz şarkıcı ve şarkı yazarı Tanita Tikaram, geçen seneki İstanbul konserinin gördüğü ilgi üzerine bir kez daha, bu kez mini bir turne için Türkiye’de.